За 190 років кожен отримає по квартирі, якщо, звісно, доживе

Як повідомили в головному управлінні статистики, на 1 січня 2010 року в області на обліку для одержання житла і поліпшення житлових умов перебувало 21,2 тис. сімей та одинаків, у тому числі в житлово-будівельних кооперативах – 9 тис. сімей. Право на першочергове одержання житла мали 3,8 тис. сімей, на позачергове – 1 тис. сімей.
Загалом минулого року поліпшило свої житлові умови 111 родин, що на 37 % менше, ніж у 2008 році.
Завдяки таким небаченим бурхливим темпам усі черговики мають надію, що за 190 років усі 21,2 тисячі родин таки в’їдуть в нові оселі. Головне у цій ситуації не піддаватись на паніку і… дожити до тієї щасливої миті.
Попри такий стан справ, є й інші шляхи поліпшити і розширити життєві обрії. Яскравим прикладом є чиновницька братія. Можна стати заступником, наприклад, губернатора, чи, бодай, нащадком такої гідної людини.
Можна скористатись програмою молодіжного кредитування, але цей шлях скоріш утопічний і безперспективний у наш безбюджетний рік з кризовою ознакою.
Щодо інших ймовірних шляхів скоротити двовікове очікування, то тут в нагоді може стати хіба що міцна дружба з владою, яка кістку завжди угодним підкине.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте